Ból brzucha w okolicy pępka i wyżej

Od ok.12 dni boli mnie brzuch w okolicach pępka i wyżej, ściskanie.Zanim pojawił sie ból to Bralam antybiotyk klacid, potem jak pojawił sie ból to na jelita dostałam cipronex, (CRP ok. 60)i niestety nie nie przechodzi. Ból zaczyna sie od pleców i przechodzi do brzucha i nasila sie wieczorem, od 18-20. Podobno błoną śluzową żołądka sie nie regeneruje, dostałam controloc. Jakie badania powinnam wykonać? Ile taki ból może jeszcze trwać? O czym może świadczyć ten ból, niedobór witamin, zła dieta?

Witam,
nie napisała Pani z jakiego powodu został zlecony pierwszy antybiotyk jak również nie wiem, czy są jakiekolwiek objawy towarzyszące tj. biegunka, nudności, wymioty.
Niedobór witamin nie powoduje tego typu dolegliwości. Zła dieta jest pojęciem dość szerokim.

Trudno jest udzielić odpowiedzi na Pani pytanie.

pozdrawiam