Ból brzucha w okolicy pępka u 4-latki

witam, moja 4 letnia córka od 4 dni skarży się na ból brzucha w okolicy pępka, do tego ma katar wodnisty i lekki kaszel od wczoraj doszla gorączka ponad 38stopni kupke zrobila normalna nie ma biegunki, dzisiaj skarzyla sie rowniez na ból tylnej czesci glowy nie wiem co mam robic czy isc na pogotowie czy czekac do poniedzialku na lekarza pierwszego kontaktu prosze o pomoc dziekuje z gory

Natomiast małe dzieci bardzo często wskazują na ból brzuszka w przebiegu licznych chorób.( m.innymi infekcji)
I te informacje łączymy z całością obrazu klinicznego u dziecka.

Pozdrawiam