Ból brzucha w okolicy żołądka po przebudzeniu

Bol brzucha zaraz po przebudzeniu w okolicach żołądka, nie promieniuje. Chęć na wymioty a jak już się pojawia to zwracam pianę. Dodam jeszcze ze do tego pokaslywanie .Przy uciskaniu nie boli. Pomaga Ranigast i herbatki ziołowe. Ale tylko na parę godzin. Po tym czasie znowu. Mam ostatnio małego stresa ale bez przesady. Juz raz wyladowalam na sor. Trwa to już jakiś czas. Z góry dziękuję za pomoc.

Piotr Pilarski

Opis wskazuje na refluks żołądkowo-przełykowy. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.