Ból brzucha w prawym boku, gorączka: o czym to może świadczyć?

Witam, mam 33 lata i od jakiegoś czasu mam bóle brzucha w prawym boku. Podejrzewali wyrostek, jednak są to skurcze łapie i puszcza. Dziś byłem u lekarza. Zmierzono mi ciśnienie, powiedziano, że jest wszystko w porządku. Jednak po przyjściu do domu miałem ponad 40 stopni gorączki. Po chwili spadła do 39. Zjadłem trochę zupy owocowej i popiłem g***. Po 2 godz. stan mój jest taki sam. Zimno potem ciepło. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!
Bóle brzucha prawego dołu biodrowego najczęściej są spowodowane ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego lub kamicy nerkowej prawostronnej.
Ze względu na kolkowy charakter bólu skłaniałabym się do rozpoznania kamicy nerkowej. Do potwierdzenia wstępnego rozpoznania wskazane jest wykonanie USG jamy brzusznej. Jeżeli nawet radiolog wykluczy kamicę, istnieje prawdopodobieństwo, że na podstawie badania obrazowego uda się uwidocznić przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam