Ból brzucha w środkowej części i wymioty

Od wczoraj wieczorem (ok. 21) boli mnie brzuch, najpierw to byl sam zoladek, okolo 1 w nocy sprowokowalam wymioty (uczucie pelnosci, wzdecie, odbijanie) i zwrocilam resztki sera plesniowego z kolacji (druga osoba jadla to samo co ja oprocz sera i jest ok). Poczulam sie o wiele lepiej, bol zniknal, ale nie moglam spac i rano bol wrocil, tym razem w srodkowej czesci brzucha. Bol nie jest ciagly, sa epizody bolowe, biegunki brak. Czy to moze byc zatrucie i trzeba przeczekac czy moze cos wiecej?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Wygląda na zatrucie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego jeżeli objawy nie ustąpiły. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.