Ból brzucha w wyniku stresu

Witam, mam taki problem od zawsze byłem "ruchowym" dzieckiem, lubiłem słodycze, gdy był egzamin bolał mnie brzuch, ale czy to znaczy, ze żyłem w chronicznym stresie? Zawsze byłem też bystry itp, boję się, że zaraz się okażę, że stres chroniczny mi zniszczy żołądek, a ja będę musiałbyć zrelaksowany i zamulony :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisał Pan żadnego pytania. Nie wiem zatem, co mogłabym Panu wyjaśnić. Zamieszczony opis nie wydaje się jednak wskazywać na żadne patologie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję ocenę lekarza POZ.