Ból brzucha wieczorami w 30 tygodniu ciąży

Witam! Jestem w niespełna 30 tygodniu ciąży, od kilku dni, przeważnie wieczorami boli mnie brzuch jak na zbliżający się okres. Od wczoraj zażywam no spę, ale nie pomaga. Czy jest to normalne na tym etapie ciąży, czy jest to oznak do niepokoju?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają konsultacji ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę! Proszę nie bagatelizować problemu!