Ból brzucha wieczorem

mam pytanie, od dwoch dni, głównie wieczore zaczyna Mnie boleć brzuch, staje sie wtedy twardy i napięty, przywaznie z prawej strony...Przez caly dzień brzuch jest miękki, i nie boli,wieczorami zmienia się to,jaka moze być przyczyna? zaczelam20 tydzien. niepokoi Mnie to.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Normalnie można by powiedzieć iż jest to wina diety, lub jakości posiłku spożywanego pod wieczór, jednak w sytuacji gdy jest Pani w ciąży warto zgłosić się do swojego ginekologa. Oczywiście nie musi oznaczać to niczego złego jednak warto ocenić dobrostan płodu.