Ból brzucha, wymioty i osłabienie podczas miesiączki

Witam. Czasami, gdy rozpoczyna mi się miesiaczka mam ból brzucha, glowy, wymioty, robi mi się po kilka razy słabo, wydalam też po kilka razy małe ilosci stolca. To trwa ok. 3 godzin, po czym przechodzi. Co mogę z tym zrobić, aby zlagodzic to, gdy jestem np. w pracy lub w drodze, czy jest na to jakaś rada?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na migrenę. Sugeruje konsultację neurologiczną.