Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból brzucha z lewej strony 5 tygodni po porodzie

Witam, Mam 23 lata od kilku dni bardzo doli mnie brzuch najbardziej z lewej strony i ból promieniuje na cały brzuch, Początkowo myślałam że jest to sprawa ginekologiczna ponieważ jestem 5 tygodni po porodzie dlatego udałam się do ginekologa, który po zbadaniu zalecił mi czopki glicerynowe, ponieważ nie wypróżniałam się codziennie. Niestety mimo stosowania brzuch boli nadal a teraz do wypróżnień które są bardzo bolesne doszedł śluz w kale i krew.Czy w wieku 23 lat moge mieć raka jelita grubego?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Teraz należy zastosować Laktulozę 1-2 łyżki przed obiadem przez kilkanaście dni codziennie. Jeśli stolce się nie unormują należy pójść do lekarza.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
umów wizytę 0

Nowotwory występują w każdym wieku, także u ludzi młodych. Sadzę jednak, ze przyczyna Pani dolegliwości jest inna, na przykład zapalenie jeslita grubego. Sugerowałbym zwrócić się o pomoc do doświadczonego gastroenterologa, który zaplanuje u Pani badania diagnostyczne.

Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz gastroenterologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety