Ból brzucha z lewej strony u 28-latka

Prosze o radę . od kilku dni boli mnie brzuch z lewej strony jak naciskam w te miejsce bol jest znacznie gorszy. ogolnie odczuwalny jest podczas siedzenia . napewno sie niegdysiejsi nieuderzylem . czy po tak małym opisie mozna udzielić mi porady co moze byc przyczyna tego bólu . dziekuje za odpowiedz Maciek

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie,
Internet nie jest dobry na stawianie diagnozy dotyczącej Pana zdrowia. Proponuję udać się do chirurga lub gastrologa - po bezpośrednim badaniu brzucha i ew. badaniach dodatkowych - myślę, że zastosuje odpowiednią terapię. Pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.

To zbyt mało, aby postawić jakąkolwiek diagnozę. Powodów takich bólów w tej lokalizacji może być mnóstwo. Radzę najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym. On po bezpośrednim badania na pewno przybliży Panu czym mogą być spowodowane te dolegliwości i jakie powinno być dalsze postępowanie.