Ból brzucha z prawej strony i wymioty

witam , co oznacza ból brzucha z prawej strony , boli mnie od 3 dni , choć pierwszego dnia tak bolało, że nie mogłam chodzić , dziś , już ból jest o wiele mniejszy , ale nadal odczuwalny, pierwszego dnia miałam wymioty , dziś już wszystko lepiej...

Witam,
jeżeli dolegliwości są z prawej strony w okolicy prawego dołu biodrowego nie wykluczam zapalenia wyrostka - wskazana wizyta u lek. rodzinnego i badanie USG jamy brzusznej + morfologia.

pozdrawiam