Ból brzucha z prawej strony na dole

Witam , Mam taki problem.. Jestem mężczynąw wieku 26 lat, boli mnie brzuch z prawej strony na dole.. ból promieniuje na plecy na na nogę-udo. Boli mnie już dość długo, parę lat.. Nie wiem co mi jest, ale bardzo mnie boli. Proszę o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Opis objawów jest zbyt ogólny by móc ustalić bądź chociaż zasugerować przyczynę dolegliwości. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego i na jego podstawie zlecenie badań dodatkowych.