Ból brzucha z prawej strony pępka

PROSZĘ O POMOC. Od miesięcy mam bóle brzucha. Na prawo od pępka wgłąb, czasem 'ciągnie' aż do prawej pachwiny. Ból pojawia się kiedy sie poruszam. Dawniej temu jak pobiegłem, schylałem się czy podnosiłem (małe dziecko), obecnie już przejście kilkunastu kroków uruchamia ból stały, kłujący nieregularny, przechodzi dopiero jak mogę gdzieś sie położyć na 15 min. Było usg brzucha, kolonosk, RM kręgosłupa, wiele wizyt lekarskich, dostałem dispartan i ketanol nie biorę. b.zmęczony. Szukam Lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.