Ból brzucha, zatwardzenia, katar i wysypka u 3-miesięcznego dziecka

Witam, Moja córeczka skończyła 3miesiące od początku meczyl ją brzuszek miala zatwardzenie lekarz przepisał dikoflor nadal podaje i robila kupki już ok,teraz robi zielone,do tego często ma katar,i taka dziwna wysypkę jakby plamy szorstkie na łokciach kolanach i popękane za uszkami,jak się urodziła po 2 tyg miała wysypkę na buzi smarowałam bepantenem i zeszła,teraz smaruje też te plamy już okolo 2tyg i nie schodzą.Jest bardzo nie spokojna przy jedzeniu i jak śpi w nocy macha nóżkami i rączkami.

Mam pytanie - czy karmi pani piersią, czy mlekiem modyfikowanym? Zmiany moga być spowodowane obecnością białek mleka krowiego w mleku modyfikowanym lub w Pani diecie. Przyczyn może też być szereg innych. Pani córeczka musi pozostawać pod opieką lekarza pediatry. Może Pani zasięgnąć też porady u alergologa i/lub dietetyka.