Ból brzuszka i płacz u 2-tygodniowego dziecka

Witam jestem matka 2 tygodniowego dziecka, przez pierwsze cztery,pięć dni córeczka jadła z piersia, ale nie płakała, teraz od drugiego tygodnia strasznie sie pręży,podkurcz nózki płacze przerażliwie,nie wiemco mam robić,kupy robi, ale w brzuszku słychać ciągle jak coś sie dzieje/położna mówi,że to gazy sie nazbierały od płaczu, ale jest z kazdym dniem coraz gorzej mało spi/potrafi marudzic ? od godz,6 rano do 14 ,pokarm mam karmię prawie cały czas, a ona zanosi sie od płaczu i bólu brzuszka,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z nadmiernym nagromadzeniem gazów.