Ból brzuszka u miesięcznej córki

mam corke dwu miesieczna która przyjmuje 10 kropel espumisanu do każdego karmienia wiec na dobe wychodzi 50 kropel i debridat 3 razy dziennie po 2,5 ml i dalej nie purka brzuszek ma rozlany pije mleko nan expert bezlaktozowy i nie wiem co robi proszę o porade

Milena Lubowicz

Problemem jest tylko brak oddawania gazów? Ważne jest przy tym jak się dziecko zachowuje, czy jest marudne, płaczliwe? Proszę udać się z niemowlakiem do pediatry, który będzie mógł je zbadać oraz zebrać wywiad.
Pozdrawiam