Ból całego ciała po operacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Dzień dobry. Jestem po operacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym L5/S1 ale to co się ze mną teraz dzieje to nie wiem. Chodzę do wielu specjalistów tzn.lekarz rodzinny,neurolog, ortopeda,reumatolog,ginekolog,gastrolog itd. Boli mnie całe ciało, wszystkie kości, mięsnie,stawy, sikam jak wezmę tabletki na ciśnienie i jednocześnie odwadniające, mam nadciśnienie, boli mnie całe podbrzusze, mam brzuch jak w ciąży, oddaję b.dużo cuchnących gazów,plecy bolą mnie non stop,nocami nie śpię, ciągle jestem zmęczona.Nikt mi nie może pomóc.Każdy przepisuje tylko leki p.bólowe,p.zapalne i tyle a ja już tak dłużej nie umiem funkcjonować.Mam 50 lat.

Trzeba by panią sprawdzić pod kątem innych chorób, powtórzyć ogólne badania krwi, moczu, rtg kręgosłupa. nie wiem jaki zabieg pani miała. dobrze by było zbadać brzuch - bo może problem tam się zaczyna.