Ból czoła i potylicy po silnym uderzeniu

Witam, wczoraj około godziny 17 uderzyłam głową mocno w róg bagażnika. Na głowie miałam kaptur więc nie mam rany ale mam guza. Od wczoraj boli mnie czoło i potylica chociaż uderzyłam się powyżej czoła. Mam również stan porgoraczkowy oraz jestem senna. Ból raz się nasila a raz się zmniejsza ale nie znika całkowicie, mimo tabletek przeciwbólowych. Czy powinnam udać się na badania? Jeśli tak, to jakie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie udać się na urazową izbę przyjęć, gdzie wykonają Pani przynajmniej rtg głowy lub tomografię komputerową.
Pozdrawiam