Ból dłoni i stóp u 29-latki

Witam, od wczoraj w nocy potwornie bolą mnie dłonie (obszar ze strony grzbietu, pomiędzy kostkami palców a nadgarstkiem). Bolą mnie także stopy (obszar zewnętrznej części śródstopia, poniżej kostki). Stopy bolały mnie także w ciąży. Po porodzie przestały... od tego czasu mineło 7 miesięcy :/ Ból przypomina trochę rwący ból reumatyczny. Palce mi nie drętwieją. Nie przemarzłam wczoraj. Nic też nie dzwigałam. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.