Ból dłoni od palca wskazującego do środkowego a przewlekłe zapalenie ścięgna
Tapicer meblowy.Od roku boli mnie dłoń,od palca wskazującego do środkowego w stronę nadgarstka. Mr wykazał początki artroza i ganglion, ortopeda stwierdził, że to przewlekłe zapalenie ścięgna.Ból ustępuje jak nie pracuję, powraca w pracy.Gdy kładę się spać to musze mieć nadgarstek wyprostowany i nie mogę leżeć na dłoni bo wtedy pojawia się ból.Niewiem jakie badanie mogę jeszcze wykonać, do jakiego udać się specjalisty?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u ortopedy. Najprawdopodobniej konieczna będzie rehabilitacja, być może nawet operacja.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.