Ból dłoni po stłuczeniu

Witam, kilka dni temu ciężki przedmiot przytrzasnął mi na górną część dłoni. Przez dwa dni czułem lekki ból ale swobodnie moglem ruszac palcami. Dlon nie spuchla, ale nadal, czyli od 5 dni jest sina. Kiedy dotykam to miejsce (obszar pomiedzy palcami a nadgarskiem) nie czuje dotyku w taki sposob jak na innych miejscach na skorze. Co wiecej , dotykajac dloni a konkretniej miejsca sinego, czuje nieprzyjemne napiecie w malym palcu. Czy to moze byc objaw naderwania lub zmiazdzenia jakiegos sciegna?

Szanowny panie bez zbadania pana nie podejmuje się oceniać skutków przebytego urazu chociaż wszystko wskazuje na to iż są to efekty jedynie przebytego stłuczenia ,sugeruje konsultacje u ortopedy pozdrawiam