Ból dolnego odcinka pleców i parcie na pęcherz moczowy

Dobry wieczor mam problem poniewaz boli mnie w pasie i ponizej po lewej stronie z tylu ciala juz okolo tygodnia jak wstaje z pozycji siedzacej i przy ruchu az placze z bolu , mam parcie na pechez moczowy i temperature ok 37,5 st . Mam obrzek nog .: Boje sie co to moze byc prosze mi poradzic co mam robic?:

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg moczowych, być może mamy do czynienia z odmiedniczkowym zapaleniem nerek. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.