Ból dolnej części kręgosłupa i biodra

Dzień dobry chcialbym zapytac co to Może być. .przytrafiło mi sie to już drugi raz a dokładnie bol kregoslupa na dole , prawe biodro mocno przesunięte w prawa stronę a na kregoslupie tak jakby byl skrzywiony kregoslup w części lędźwiowej a do tego w miejscu gdzie boli pojawia sie wklesly siniak taka jakby dziura . Nie mam zielonego pojęcia co to moze byc a dodam ze nigdy nie miałam problemów z kregoslupem (zadnej skoliozy itp) . Czekam na szybka odpowiedz. Niestety przebywam poza granicami Pl .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrać dokładnego wywiadu, zbadać Pana oraz zlecić badań dodatkowych, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję zatem, by skonsultował się Pan z lekarzem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.