Ból dolnej szczęki

mam jednego 3l dolna ktory nie czuje zeby mnie bolal ale boli mnie cala dolna szczeka bol az wchodzi w gardlo co to moze byc bylem u kilku lekarzy nic nie pomogli

Witam. Zbyt mało informacji Pan podaje, by postawić jakąkolwiek diagnozę. Czy robione były zdjęcia rtg., i co z nich wynika, czy ząb jest żywy czy martwy, a może jest rozchwiany, jak wyglądają węzły chłonne, ujścia ślinianek i same ślinianki ? A może trapi Pana jakiś problem laryngologiczny. Proszę jednak nie szukać przyczyny bólu na własną rękę tylko oddać się w ręce specjalistów. Pozdrawiam Krystyna Pikała