Ból dołu brzucha i brązowe upławy

Witam serdecznie chcialabtm sie dowiedziec poniewaz od pewnego czasu bardzo boli mnie dol brzucha,tydzien przed miesiaczka mam jakies dziwne brazowe uplawy i krwawienia a potem miesiaczka,i znow tydzien spokoju i uplawy i kilkudniowe krwawienia,prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic.Dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem ile Pani ma lat ,sądzą z objawów może być infekcja dróg rodnych i może być niewydolność ciałka żółtego radzę się zgłosić do ginekologa

Wymaga Pani konsultacji ginekologa- wykonania badania USG narządu rodnego, cytologii oraz prawdopodobnie badań hormonalnych. Nieprawidłowe krwawienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi jak również zmianami w obrębie narządu rodnego.