Ból dołu pleców po prawej stronie

Witam, jestem kobietą w wieku 22 lat pracującą fizycznie. Od jakiegoś tygodnia dokucza mi ból po prawej dolnej stronie kręgosłupa. Przy głębokim wdechu czuje kłucie w tym miejscu i czasami ciężko jest mi się wyprostować. Dodam że ból po 4 dniach przeniósł się na bok i lekko z przodu. Niedawno dostałam wysokiej temperatury i nie wiem czym może być to spowodowane.Kiedy smaruję maścią lub biorę tabletki ból mija. Chciałabym wiedzieć czy to naderwanie mięśnia w skutek pracy czy to coś innego.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem schorzeń kręgosłupa, naderwania mięśni, kamicy moczowej jak i patologii narządu rodnego. Sugeruję dokładniejszą diagnostykę pod okiem lekarza POZ.