Ból dziąseł i biała plamka na dolnej szczęce

Dzien dobry, od kilku dni bolą mnie dziasla, dotyczy to środkowej części dolnej szczęki. Teraz pojawiła mi sie malutka biała plamka, która jest właśnie źródłem bólu. Dodam, że właśnie na dolnej szczece po lewej stronie mam odsłonięte szyjki przyzebne oraz aby wspomóc regeneracje dziasel od 2 dni plucze usta olejem slonecznikowym. Nie wiem jednak skąd ten ból i ta biała plamka.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to afta. Warto udać się do apteki po preparat na afty.