Ból dziąsła po chirurgicznym usunięciu zęba

Witam. W Czwartek 10.11 miałem usuniętą chirurgicznie ząb 46. Minęły 4 dni, dziura nadal trochę boli. Raz bardziej, raz mniej. Zrobiłem zdjęcie. http://fotowrzut.pl/O6ZRS719GT Czy nie wytworzył się suchy zębodół? To białe co widać w środku pokrywało całą dziurę, ale chyba się trochę wypłukało. Czy gojenie przebiega prawidłowo? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza stomatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.,