Ból dziąsła rok po wyrwaniu zęba

Witam. Od dwóch dni boli mnie dziąsło po rocznym wyrwaniu zęba. Ból jest nie znośny. Dziś rano zauważyłam, że leci odrobinę ropy. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Dodam, że jestem matka karmiącą i zbyt częste przyjmowanie środków przeciwbólowych nie wchodzi w grę. Pozdrawiam.

Pozdrawiam
Karolina Michalska-Bałaga

Witam,
należy wykonać zdjęcie rtg ,które pomoże ustalić przyczynę,którą najprawdopodobniej jest albo pozostawienie fragmentu zęba, albo niedoczyszczenie ziarniny lub torbieli przy usuwanym zębie.