Ból dziąsła u 23-latki

witam ile dni moze bolec takie dziaslo po suchym zebodole? i od czego moze byc taki nagly kujacy bol w tym dziasle ktory promieniuje kolo ucha i za pare minut przestaje sam. Dlugo taki bol moze lapac?

Suchy zębodół może goić się nawet do miesiąca. Nie powinno być jednak tak silnych dolegliwości. Proponuję wykonanie kontrolnego zdjęcia RTG celem wykluczenia pozostałego fragmentu korzenia.

Witam. Jezeli dziąsło jeszcze boli, znaczy to że zębodół nie jest jeszcze do końca wyleczony. Nic Pani nie pisze czy były zakładane specjalne wkładki do zębodołu, które znacznie przyśpieszają proces gojenia. Jeśli rana goi się sama może to potrwać długo, dlatego proszę iść do dentysty. Pozdrawiam Krystyna Pikała