Ból dziurawego zęba u 22-latki

mam dziure w zebie. wypadla mi miazga(chyba tak sie to nazywa). wczesniej w tym zebie bylo lekarstwo poniewaz sasiedni zab byl zatruwany. teraz ten dziurawy zab mnie boli a ten drugi w polowie wypadl. i co teraz?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

należy zgłosić się do stomatologa i zgodnie z zaleceniami zgłaszać się na kolejne wizyty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do stomatologa w celu dokładnej diagnostyki. Konieczne będzie leczenie kanałowe ( zęba zatruwanego ). W zależności od stanu drugiego zęba, lekarz wdroży odpowiednie leczenie.
Po wyleczeniu wszystkich zębów, proszę przestrzegać wizyt kontrolnych - pozwalają we wczesnym etapie wykryć rozwijającą się chorobę i zatrzymać proces. Uniknie Pani poważnego leczenia.