Ból gardła a paniczny lęk przed rakiem

Moja obsesja!Od lutego mialam problemy z gardlem raz pobolewalo z jednej strony pozniej z drugiej a ja wmowilam sobie raka chodzilam po laryngologach podejrzewali refluks zrobilam gastroskopie ktora to potwierdza ale moje obawy nie minely posxlam do foniatry ktory po badaniu kamera powiedzial ze raka on tam nie widzi ale teraz znow pobolewa mnie tyl glowy szyja policzki i jakby zeby a ja znow mysle o raku.sporadyczne klucie w gardle lekcewaze bo lekarz nic tamNieWidziAleTeInneDolegliwosci?

Dzień dobry, z pani opisu wynika, że interpretuje pani dolegliwości w ściśle określony sposób i pomimo zapewnień ze strony lekarzy nie jest pani uspokojona. Jedyne wyjście w tej sytuacji do udać się na konsultację psychologiczną (ewentualnie psychiatryczną) i rozważenie psychoterapii w celu przyjrzenia sie skąd biorą się pani obawy. Pozdrawiam.