Ból gardła, ból po środku klatki piersiowej przy stwierdzonej nerwicy lękowej

Zacznę od tego-zachorowałem w marcu - ból gardła, ból po środku klatki piersiowej (brak kaszlu, jedynie przy "dużym wydechu", osłabienie, uczucie mdlenia (krew, mocz, usg klatki, neurolog, laryngolog, gastroskopia - wszystko wyszło ok) Lekarz rodzinny stwierdził nerwicę lękową (przyjmuję xanax0,5rano/wieczór)(NP., gdy dowiedziałem się u laryng., że jest ok po miesiącu przestało mnie boleć nagle gardło) Po Xanaxie lęki mineły, jednak dokucza mi ten ból w klatce/katar. Może alergia? Proszę o pomoc

Witam,
nerwica nie jest chorobą narządu ale psychiki,więc jeżeli ustąpi jeden objaw,pojawi się kolejny,gdyż problem tkwiący w psychice nadal nie jest rozwiązany a jedynie "zamknięty"w tym konkretnym ujściu.Zacęcam do podjęcia psychoterapii.