Ból gardła i migdałków oraz problemy z przełykaniem

Witam ostatnio bolał mnie prawy migdał, ból nie był silny raczej kujący aczkolwiek od czasu do czasu zdarzało się że promieniował w stronę ucha(równiez nie mocno). Brałam tabletki na gardło Orofar oraz w Delacin C (na stan zapalny dziąsła, przy prawej dolnej ósemce, bowiem dziąsło boli). Teraz nie boli już migdał jednak przy przełykaniu śliny odczuwały mały dyskomfort jakby coś tam było? (nie mam problemu z przełykaniem pokarmów i płynów). Podczas dotykania żuchwy szyi nie odczuwam guzków

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu ciężko jest cokolwiek radzić, aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę z powyższymi objawami w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego.