Ból gardła i wymioty

Witam. jakieś 1.5 roku zacząłem kaszleć do tego czasem dochodziło naciąganie na wymioty przeważnie jak się dowiedziałem że mam coś zrobić jak ktoś ważny dzwonił do mnie i czuje tak jakby plamę w gardle którą muszę chrząkać. 3 tyg temu szuje że mam głowę taką opóźnioną oczy na wieczór bardzo czerwone zrobiłem rtg zatok wyszło że nie drożne antybiotyk jem już 2 tyg troszkę lepiej. z tył na potylicy po prawej stronie czuje kucie czasem martwię się.10 marca mam tomograf głowy zatok czy to zatoki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to wykluczone, jednak możliwe jest także tło nerwowe.