Ból gardła miesiąc od usunięcia migdałków

Witam, jestem równy miesiąc po usunięciu migdałków, powodem były przewlekłe stany zapalne gardła, liczba zjedzonych przeze mnie antybiotyków w ciągu roku to dziewięć, brałam szczepionki luivac, ismigen, wyniki badań w normie, dziś znowu odczuwam ból gardła, pali w okolicach ucha, pod okiem i szyi (lewa strona),jestem załamana, bo przekonywano mnie, ze moje problemy się skończą po usunięciu migdałków.

Nie wiem. Nie widziałem Twoich migdałków przed usunięciem. Nie widziałem Twoich wymazów z gardła, nie widziałem Twoich badań /L,OB,ASO,CRP/. Luivac i Ismigen to to samo.