Ból gardła pomimo usunięcia migdałków

Witam, miesiąc temu przeszłam zabieg usunięcia migdałków. Prawie każdemu zapaleniu gardła, towarzyszył ból i pieczenie po lewej stronie ucha, rozciągający się na okolice twarzy i szyi, pomimo zabiegu jak twierdził lekarz usunięcia ogniska zapalnego znów odczuwam tę samą dolegliwość, bolało mnie ponownie gardło, proszę o jakąś poradę, nie wiem co robić dalej, wyniki badań mam w normie.

Nie wiem. Muszę Cię zbadać. Poczekaj, to jeszcze zbyt wcześnie od usunięcia migdałków. A miałaś robione przed operacją wymazy, antybiogramy, ASO ,CRP itd? Napisz coś więcej proszę.