Ból gardła z jednej strony utrudniający przełykanie

Angina lub Grypa. W Poniedziałek w pracy zaatakowała mnie nagle gorączka bóle mięśni , gardła oraz głowy. Zacząłem brać doksycykline 2 x dziennie + orofar max + Pyralgina/gripex max.Po 2 dniach gorączki rzędu 38-39.5 objaw gorączki oraz bólu mięśni zniknął.Został sie niestety ból głowy i ból gardła z jednej strony utrudniający przełykanie. Nie moge jeść nie mam smaku ani łaknienia...Czy kontynuować branie tych leków powyżej wymienionych?

Piotr Pilarski

W opisanej sytuacji sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.