Ból gardła z powiększonymi węzłami chłonnymi

Od początku tygodnia zaczął mnie doskwierać ból gardła razem z powiększonymi węzłami chłonnymi. Od 3 dni tym dwóm objawom zaczęły towarzyszyć bóle głowy, mrowienie na skórze i świąd. Ciężko jest mi też mocniej poruszać na boki głową, tak jakby szyja blokowała pełny ruch. Nie mam gorączki, odżywiam się też normalnie, czasem pobolewa mnie lekko brzuch ale zaraz ustaje. W okresie zimowym byłem już 2krotnie mocniej przeziębiony, da się te objawy przypasować do jakiś konkretnych uchybień?

Aleksander Ropielewski

Objawy sa niespecyficzne i wymagają pogłębienia diagnostyki. Konieczne jest przeprowadzenie badania przez lekarza. Niestety na podstawi eopisu Pańskich dolegliwości nie jestem w stanie powiedziec nic bardziej konkretnego.