Ból głowy a Ketonal

Mam ketonal, który dostałem po złamaniu. Czy w przypadku bardzo dużego bólu głowy, mogę go wziąć? To lek na receptę, dlatego się pytam.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Lek może być przyjmowany w przypadku silnego bólu głowy. Proszę jednak pamiętać, aby zażywać go jedynie doraźnie i nie przekraczać maksymalnej dawki 200mg na dobę w dwóch dawkach podzielonych (czyli maksymalnie 2 razy 1 tabletka po 100mg). Leku nie należy również przyjmować na pusty żołądek gdyż ma tendencję do podrażniania śluzówki przewodu pokarmowego.