Ból głowy, drętwienia kończyn i nadciśnienie

witam od tygodnia miewam ból głowy,czuje w skroniach i z przodu głowy silny ucisk.zdarzyło mi sie dwa razy uczucie jakbym miała za chwilę zemdleć wtedy czuje zimno i mrowienie w dłoniach i nogach.leczę sie od dwóch lat na nadciśnienie.proszę o radę pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wymagają diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam