Ból głowy, drętwienie i problemy z pamięcią - co mi jest?

Witam, mam 24 lata. Chcialabym sie dowiedziec co ze mna moze byc nie tak. Mecza mnie coraz czestsze bole glowy, czesto zdaza mi sie czuc taki ucisk, jakby ktos obwiazal mi glowe sznurem. Czuje tez czasami dretwienie prawej strony twarzy, zaczyna sie to od kacika prawego oka po cala twarz, a przez to nie moge spac dlatego chodze zmeczona, bo nie spie. Oprocz tego zazwyczaj po prawej stronie w jednym konkretnym miejscu odczuwam klucie w glowie. W ostatnim czasie pogorszyl mi sie wzrok. Zauwazylam, ze oprocz rozmazanego obrazu, w okreslonej odleglosci widze podwojnie. Minimum raz dziennie zakluje mnie serce, czesto czuje ucisk w gardle, jakby mi sie zawezalo, wypluwam taka wydzieline, w smaku ropna...Stresuje sie dosc czesto, ale nie zwalalabym tego wszystkiego na jakas nerwice, choc niewykluczone, ze na to tez cierpiec moge. Nie jestem pewna, ale jakis rok temu moglam zostac ukaszona przez kleszcza, czuje sie zmeczona, a wszytsko zaczyna mnie denerwowac, mam probemy z koncentracja i ogromne problemy z pamiecia..

Witam, na początek proszę skorzystać z wizyty u lekarza rodzinnego aby zastanowić się nad przyczyną złego samopoczucia, wykonać badania które mogą wskazać powód dolegliwości.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka