Ból głowy, drżenie ciała w nocy i zmęczenie z rana

Witam.Mam 42l. jestem rolnikiem imam pytanie dotyczące mojego stanu zdrowia ogólnie czuje się dobrze prowadzę zdrowy tryb życia ale od jakiegoś czasu boli mnie głowa bul nie jest silny i pobolewa mnie w kilku miejscach każdego dnia gdzie indziej najgorszy finał jest w nocy bo drży mi całe ciało podobne do zimnych dreszczy ale nie jest mi zimno i trwa to 1-2godziny a rano wstaje bardzo zmęczony i tak jest co 3 tygodnie do tego dodam że w trakcie tych objawów dochodzi pulsowanie głośne w głowie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać szereg badań profilaktycznych krwi. Po zbadaniu można spróbować postawić diagnozę lub ewentualnie rozszerzyć zakres badań.