Ból głowy, duszności, lęki, płaczliwość i uczucie odrealnienia a depresja

Witam.Mam 18 lat.Mój problem zaczął się jakieś 4 miesiące temu.Zaczęły się codzienne bóle z tyłu głowy, płaczliwość, duszności,lęki. I najgorsze uczucie-odrealnienia.Jakbym była w śpiączce.Neurolog stwierdził,że mam depresję. Zapisał mi Alventę,którą biorę 2 tydzień. Czuję się spokojniejsza,jednak martwi mnie to,że świat wydaje mi się nieprawdziwy. Wiem,że to wszystko istnieje,ale nie potrafię sobie tego wytłumaczyć, nie czuję tego co kiedyś.Jakbym nie istniała.Co mam robić? Proszę o odpowiedź.
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinnaś wybrać się do lekarza psychiatry i opisać mu swoją sytuację. Może wskazana w Twoim przypadku będzie, obok farmakoterapii, także psychoterapia.
Pozdrawiam