Ból głowy i brzucha, szczypanie oczu i osłabienie

Co mogą oznaczać tego typu dolegliwości ,które towarzyszą mi już 3 noc z rzędu : *uciążliwy ból głowy *szczypanie oczu *osłabienie i najważniejsze ból brzucha < po lewej str u góry pod żebrami ,nachodzący na mostek > Towarzyszy mi delikatny ból w ciągu dnia ,natomiast w nocy pojawia się jak by napad bólu ,który jest bardzo nieznośny . Dopiero po jakimś czasie gdy zażyję tabletkę przeciwbólową to przechodzi nad ranem ból. Co to moze być ?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Podane dolegliwości mogą być związane z chorobą wrzodową żołądka/dwunastnicy, schorzeniami trzustki lub tzw. zespołem jelita drażliwego, który bardzo często ma podłoże psychogenne. Jeśli dolegliwości nie będą ulegać zmniejszeniu należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.