Ból głowy i mrowienie w nogach

chcialam zapytac co moze mi dolegac czesto boli mnie glowa praktycznie w jednym miejscu czuje sie jak by mi cos tam uwieralo tak jak by tam cos bylo i mi przeszkadza to bol glowy jest okropny zdaza sie ze musze wziasc 2 ketanole w krotkim czasie niekiedy zdaza mi sie ze wstaje cala scierpnieta po nocy mam mrowienie w nogach i rekach trace rownowage niekiedy lub nie moge podniesc sie szybko gdyz zawraca mi sie w glowie prosze o jakas podpowiedz co mam robic

Opisane dolegliwości powinien rozstrzygnąć specjalista neurolog .Badanie neurologiczne z dokładnym wywiadem jest tu bezcenne.Podejmie on dpowiednie kroki diagnostyczne.Nie można na podstawie wywiadu od Pani jednoznacznie rozwiązać problemu.
Być może są to dolegliwości psychogenne,ale nie można przeoczyć innych spraw dla których mogą one być maską.
Pozdrawiam