Ból głowy i obfity krwotok z nosa

witam mam pytanie dokuczaja mi bardzo czesto silne bole glowy w okolicy skroni i czola , czasami pogarsza mi sie wzrok czesto wystepuja tez mam bol trwaly nagle bardzo silny i za chwile obfity krwotok z nosa co moze byc przyczyna i czy to nie sa objawy jakiegos powazniejszego schorzenia prosze mi pomoc czekam dziekuje krzysiek

Wizyta u lekarza rodzinnego z wykonaniem podstawowych badań - pomiar ciśnienia tętniczego, inne) niezbędna.Tu się nie da odpowiedzialnie czegokolwiek doradzić bez zbadania pacjenta i wywiadu lekarskiego.

Pozdrawiam