Ból głowy i obrzęk pod oczami po urazie głowy

Miałem rozciętą głowę, mam założone 11 szwów. Głowa mnie nie bolała. Przez 4 dni teraz mnie boli i mam spuchnięte pod oczami. Aż takie żółte się zrobiło.

Trudno mi określić co się obecnie dzieje bez bezpośredniego badania. Radzę obecnie w tej sprawie skontaktować się pilnie z chirurgiem. Takie objawy mogą świadczyć o stanie zapalnym w zakresie rany. To może wymagać interwencji lekarskiej pod postacią np. odpowiedniego odkażenia, płukania, sączkowania rany i/lub włączenia antybiotykoterapii. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.