Ból głowy i oczu po noszeniu okularów

wit mam pytanie do okulisty stwierdzono mi wade wzroku -2.50 lewego i prawego odebralam dzis okurary zalozylam i z bliska widze idealnie a z daleka wszystko sie kreci jak ide czuje jak bym leciala po calym dniu noszenia mialam jusz dosyc glowa mnie strasznie boli oczy tak samo czy to jest noalne czy przyzwyczaja mi sie oczy czy sa szkla zle dobrane

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Możliwe że soczewki są źle dobrane. Sugeruję wizytę u okulisty.

Pozdrawiam.